Apeco segamisjaam MP400-4

detsember 14, 2015

Kaasaegne killustiku segamise seade võimaldab nüüd paindlikumalt toota erinevaid killustiku segusid ning täita aina suurenevaid kvaliteedinõudeid. Seade on projekteeritud tootma 400 t/h erinevaid pikki fraktsioone e. ridakillustikku vastavalt soovitud sõelkõverale. Suur paindlikkus ning automatiseeritud protsess võimaldavad kasvatada tootlikkust ning efektiivsust kogu tootmisprotsessis. Kaasaegne automaatikasüsteem aitab jälgida kogu tootmist ning sealjuures tagada kõrgkvaliteedilise lõpptoodangu.

Killustiku segamise liin võimaldab ka väga efektiivselt kodumaist lubjakivikillustikku rikastada. Selleks segatakse killustiku hulka hüdraulilist teesideainet (HRB) või lihtsalt tsementi. Tsementi või HRBd segatakse vastavalt sisestatud retseptile killustiku hulka silost doseerides.

Tänu innovaatilistele lahendustele on kogu seade väga lihtsasti juhitav ja käsitletav. Eelnevalt salvestatud retsepti alusel RFID kaardi toel saab kallurijuht kogu laadimisprotsessiga üksinda hakkama vaid ühe nupuvajutusega, käivitades niimoodi kogu liini. Seade võimaldab vastavalt tellimusele doseerida kalluri kasti vajaliku koguse materjali.

Veebileht: http://mixingplant.apeco.ee/